بهترین برنامه کاربردی ردیابی افراد خانواده و والدین

ردیابی افراد خانواده و والدین مسن برای محافظت از آنان امری ضروری به حساب می‌آید. چراکه والدین ما نیز مانند فرزندان‌مان نیاز به توجه و مراقبت دارند. اما به نظر می رسد که در شرایط شیوع بیماری کرونا هرچه با آنها کمتر در ارتباط باشیم، بیشتر از آنها محافظت می کنیم. زیرا که خطر ویروس برای آنها بسیار بیشتر از سایرین است. در این شرایط تنها می‌توانیم از منظر تکنولوژی با والدین خود در ارتباط بمانیم. جویای حالشان باشیم و مایحتاج آنها را برایشان فراهم نماییم تا کمتر نیاز به خروج از خانه داشته باشند. با طولانی شدن دوران قرنطینه ممکن است شرایط ماندن در خانه برایشان خسته کننده برسد. شاید گاهی بخواهند به بهانه‌های کوچک از خانه خارج شوند. در این شرایط داشتن یک نرم افزار ردیابی مانند پین شو می‌تواند تا حدودی دلگرم کننده باشد.

۱-ردیابی فرزندان

فرزندان ما آنقدر با تکنولوژی سرو کار دارند که گویی با تکنولوژی متولد شده اند. آنها کنجکاو و جستجوگر هستند . در بسیاری زمان‌ها سعی در راهنمایی ما دارند. اما با وجود هشدارهای زیادی که در اطراف آنها وجود دارد نمی‌توانیم باخیال آسوده زندگی کنیم. ممکن است تحت تاثیر یک جذابیت به سمت نادرستی پیش بروند. این وظیفه والدین است تا از آنها محافظت نموده و راه را برای رشد آنها امن نگه دارد. از این رو لازم است تا بوسیله نرم افزار های ردیابی والدین کنجکاوی های آنها را زیر نظر گرفته و در زمان های لازم هشدار های مناسب را به آنها بدهیم . گاهی لازم است تا نرم افزار ردیابی مانند پین شو در گوشی آنها نصب داشته باشیم تا با اطمینان به آنها اجازه رفتن در اجتماع را بدهیم.

۲- ردیابی والدین

والدین ما از زمانی که گوشی تلفن همراه متداول نبود وارد دوره‌ای از زمان شده‌اند که بدون گوشی هوشمند کارها بسیار سخت ممکن می‌شود. آنها مجبورند علاوه بر مبارزه با بیماری‌های دوران کهولت به یادگیری تکنولوژی‌های روز مانند ویدئو کنفرانس‌ها و صفحات مجازی بپردازند. شاید خواندن صفحات خبری برای آنان جذاب باشد اما مشخص است که یادگیری برای آنان کمی چالش برانگیز است. ما به دلایل مختلفی باید آنان را همیشه در دسترس داشته باشیم. ردیابی والدین برای حفظ امنیت و سلامت آنان ضروری است.

کارکردن با تکنولوژی روز برای والدین ساده نیست.

همگام شدن با تکنولوژی برای والدین ممکن است کمی دشوار باشد. شاید لازم باشد با شما تماس بگیرند. اما واضح است که نمی‌توانیم هر لحظه به تماس‌های آنها پاسخ دهیم. ممکن است در جلسه کاری باشیم. یا درشرایطی باشیم که دسترسی به تلفن نداشته باشیم. والدین سالمند ما گاهی ساده ترین موارد نیز یادشان می‌رود. آنها برای یک راه‌حل ساده گاهی چندین بار تماس می‌گیرند و این ممکن است برای ما ناراحت کننده بنظر برسد. در این موارد سعی کنید آرامش خود را حفظ کنید و با آنان مانند فرزندان‌تان برخورد نمایید.

راه اندازی اولیه را با دقت انجام دهید

برای نصب و راه اندازی یک سیستم کامپیوتری یا گوشی هوشمند و آموزش کارکردن با آن لازم است حداقل یکبار به منزل والدین خود بروید و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آموزش‌های لازم را به آنها بدهید. توجه کنید تمامی مسائلی که برای ما خیلی واضح و روشن هستند برای آنها ممکن است سخت و گیج کننده به نظر برسند. یک دفترچه و قلم بردارید و مراحل کارکرد را با ریزترین جزئیات برای آنها یادداشت کنید.

سوالهای رایج را بنویسید

در یک دفترچه سوال‌های رایجی که آنها ممکن است یپرسند را بنویسید. بعنوان مثال:

  • چرا کامپیوتر روشن نمی‌شود؟ ابتدا کابل‌های برق را چک کنید و دقت نمائید که حتما چراغ سبز رنگ روی محافظت کننده روشن باشد
  • چرا پیام ارسال نمی شود؟ اینترنت گوشی چک شود که روشن باشد. برای اینکار باید نوار بالای صفحه را به پایین بکشید و دقت کنید که اینترنت حتما روشن باشد

سوالهایی از این قبیل را به ترتیب و با دقت و خوانا بصورت درشت یادداشت نمائید.

ردیابی افراد خانواده برای خارج از منزل لازم است

ردیابی افراد خانواده برای زمان‌هایی که خارج از منزل هستند و از ما می‌خواهند آنها را به خانه برسانیم بسیار مهم و کاربردی است.ممکن است فرزندمان در نقطه‌ای خارج از شهر بدلایل مختلفی مانند خرابی ماشین و یا مسایلی از این قبیل سرگردان باشد. در این صورت با داشتن پین شو براحتی موقعیت آنها را پیدا میکنید.
در مثالی دیگر ممکن است والدین ما دارای بیماری‌هایی باشند که نیاز به فوریت برای آنها ضروری به حساب می‌آید. بیماری‌هایی مانند فشارخون ، قند و یا چربی خون که بسرعت بالا یا پایین می‌رود و ما نیازمندیم تا هرچه سریعتر آنها را ردیابی کنیم. ما باید سریعتر به کمک آنها برسیم و اقدامات اولیه برای حفظ و بازگردانی سلامت را به آنها انجام دهیم. برای اینکار لازم است که نرم افزار ردیابی پین شو را روی گوشی آنها نصب کنیم تا در مواقعی که اینترنت گوشی‌شان خاموش است بتوانیم براحتی آنها را ردیابی کنیم.

ردیابی افراد خانواده با نرم افزار پین شو

ما محافظ خانواده شما هستیم

پین شو نرم افزار محافظت کننده برای ردیابی افراد خانواده است. ما پشتیبان شما و خانواده شما هستیم با ما در ارتباط باشید.
ردیابی را به منظور حفاظت از عزیزان و گوشی آنها انجام دهید. با ما همراه باشید و با یکبار نصب و خرید پین شو تعداد بینهایت ردیابی را درمدت زمان تعیین شده انجام دهید. امن باشید و امن بمانید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

لوگو پین شو - ردیابی گوشی

پین‌شو یک نرم‌افزار کاربردی برای ردیابی افراد بدون اینترنت است.
مشاوره و پشتیبانی:
051-4225-6641
0902-4040-897

1 دیدگاه در “بهترین برنامه کاربردی ردیابی افراد خانواده و والدین

[…] بهترین برنامه کاربردی ردیابی افراد خانواده و والدین ۸ ماه پیش کیارش حیدری […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *