فرزندانمان کجا می‌روند؟ (ردیابی فرزندان بدون اینترنت)

برای اینکه بدانیم فرزندانمان کجا می‌روند ابتدا باید بدانیم که در زمان هایی که اینترنت گوشی قطع است یا دسترسی به اینترنت ندارید چگونه میخواهید فرزندان خود را ردیابی کنید؟ نگران نباشید ردیابی فرزندان بدون اینترنت کار دشواری نیست. ما به شما میگوییم چگونه این کار امکان پذیر خواهد بود تا فرزندان شما را از دردسر نجات دهیم.

فرزندان چگونه گم میشوند؟

همه ما کودکی را تجربه کرده ایم و خاطراتی را به یاد داریم از زمان هایی که از نظر خانواده گم شده بودیم اما خودمان میدانستیم که اینگونه نیست. با اینحال والدین همیشه نگران فرزندان خود هستند. فرزندان مهمترین دارایی والدین هستند. فرزندان دائما در حال یادگیری هستندوهرچیز جدیدی برای آنها می‌تواند جذاب باشد. ممکن است با دیدن یک انعکاس مجذوب شوند و به سمت منبع نور حرکت کنند. همیشه خطر برای آنها وجود دارد اما این بدان معنا نیست که اجازه هیچ کاری را به آنها ندهیم. بیشترین مکانهایی که کودکان در آنها گم می شوند را با هم بخوانیم:

۱- در پارک

اگر فرزند خردسالتان در پارک گم می‌شود به اندازه چشم برهم زدنی دوباره می‌توانید آن را روی یک سرسره یا روی پله‌ها پیدا کنید. گرچه همیشه دزدان در کمین هستند. نداشتن جواهرات ویا اشیا گم شده خطر مورد حمله قرار گرفتن را کم می‌کند. سعی کنید در مکان های عمومی لباس های معمولی‌تر بر فرزندتان بپوشانید تا کمتر جلب توجه کند.

۲- در مراکز خرید

در مراکز خرید و در میان ازدهام و شلوغی فرزندان به راحتی از نظر ناپدید می‌شوند. در این شرایط باید ابتدا به اسباب فروشی‌ها یا غرفه‌های مواد غذایی سرک بکشید. در این مکان‌ها نیز سعی کنید تا حد امکان لباس‌هایی معمولی اما با رنگ های خاص و مشخص داشته باشند. تا درصورت فاصله گرفتن براحتی بتوانید آنها را بیابید.

۳- بعد از مدرسه

اگر فرزند شما اجازه تنها به مدرسه رفتن را دارد و هنگام برگشت دیر کرده تا مدت زمان ۱۵ دقیقه همیشه تاخیر جایز است. چراکه فرزندان اغلب زمان از دست شان درمی رود . همیشه اتفاقاتی برای جلب توجه آنها رخ می‌دهد. اما بهتر است یک نرم افزار ردیابی مانند پین شو بر روی گوشی آنها نصب داشته باشید.

چرا باید فرزندان را ردیابی کرد؟

دزدان ، قاچاقیان انسان، متعرضان جنسی و تمامی اینگونه افراد همیشه در کمین هستند. آنها منتظر یک فرصت برای رسیدن به خواسته‌های خود می باشند. آسیب پذیر ترین قشر جامعه کودکان و نوجوانان می‌باشند. ما بعنوان والدین وظیفه محافظت از فرزندان را به عهده داریم. باید بدانیم چه زمانی در چه مکانی هستند تا بتوانیم بهتر از آنها مراقبت کنیم.

فرزندان ردیابی را دوست ندارند

با داشتن یک نرم افزار ردیابی فرزندان بدون اینترنت در گوشی آنها تا حدودی می‌توانید از نگرانی‌هایتان کم کنید. به فرزندانتان اطمینان خاطر دهید که ردیابی آنها صرفا برا ی محافظت می باشد نه جاسوسی . گاهی فرزندان ممکن است ابزارهای ردیابی را غیر فعال نمایند تا دسترسی شما قطع شود. در این گونه موارد سعی کنید بدون اطلاع آنها به حساب Gmail که با آن گوشی هوشمند فرزندتان فعال شده دسترسی داشته باشید. برای اطلاع بیشتر اینجا را کلیک کنید. شما باید تمام حساب‌های شبکه‌های مجازی آنها را بدانید زیرا در بیشتر مواقع موقعیت خود و دوستان‌شان را در آن مکان‌ها به اشتراک می‌گذارند. داشتن این اطلاعات می‌تواند کمک خوبی برای شما باشد.

ابزارهای ردیابی فرزندان

در کشور ایران دسترسی به ابزارهایی برای ردیابی فرزندان بدون اینترنت محدود تر است. و ما ناچار به رعایت پروتکل‌های محافظتی قدیمی برای خردسالان هستیم. اما برای رده‌های سنی بالاتر که دسترسی به تلفن همراه دارند شرایط تقریبا یکسان است.

انواع جی پی اس های همراه

۱- جی پی اس‌های گردنبندی

گزینه های خوب و کوچکی هستند تا ما را از مکان فرزندمان مطلع سازند.

۲-جی پی اس‌های دستبندی

نیز یک نمونه دیگر از جی پی اس ها هستند که علاوه بر زیبایی بعنوان ردیاب نیز عمل می کنند.

۳- نرم افزارهای ردیابی تلفن همراه بصورت آنلاین

این نرم افزارها نیاز به اینترنت فعال دارند و بدون اینترنت نمی‌توانند ردیابی را انجام دهند. مهم ترین آنها بخش مدیریت دستگاه در جیمیل است.

۴- نرم افزارردیابی فرزندان بدون اینترنت

پین شو در تمامی نقاطی که تلفن همراه دارای آنتن برای مکالمه و ارسال پیامک باشد امکان ردیابی دارد. مانند مناطق توریستی خارج از شهر. شما در خارج از ایران نیز قادر به ردیابی خواهید بود و دیگر نیازی نیست نگران گمشدن تلفن همراه خود یا نزدیکان خود باشید.

از ویژگی‌های سامانه ردیابی پین شو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تست رایگان
  • قابلیت مخفی سازی برنامه جهت افزایش امنیت همسر و فرزند
  • ردیابی بدون نیاز به اینترنت
  • ردیابی از طریق sms
  • ردیابی افراد از روی شماره موبایل
  • ردیابی گوشی گم شده (در صورت روشن بودن)
  • ردیابی شماره موبایل از طریق گوگل مپ ( ردیابی شماره موبایل و نمایش آن در نقشه گوگل به صورت ماهواره‌ای )
  • پشتیبانی رایگان
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

لوگو پین شو - ردیابی گوشی

پین‌شو یک نرم‌افزار کاربردی برای ردیابی افراد بدون اینترنت است.

1 دیدگاه در “فرزندانمان کجا می‌روند؟ (ردیابی فرزندان بدون اینترنت)

[…] فرزندانمان کجا می‌روند؟ (ردیابی فرزندان بدون اینترنت) […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *