روش‌های افزایش فالوور در اینستاگرام

بدون شک شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی است. این شبکه اجتماعی با یک میلیارد کاربران فعال ماهیانه و پانصد میلیون کاربر فعال روزانه در حال فعالیت است.
بیشتر افراد از این شبکه اجتماعی فقط برای انتشار تصاویر و ویدیو های خانوادگی و دوستانه خود استفاده می‌کنند. اما تعداد بالا کاربران، این نرم افزار را به بستری برای بازاریابی و فروش هم تبدیل کرده است.
این آموزش قصد دارم بعضی از روش های افزایش فالوور را به شما معرفی کنم.

همچنین بخوانید:
چطور در اینستاگرام کسب درآمد کنیم؟

ارتباط و تعامل

برای جذب فالوور با دیگران ارتباط برقرار کنید و صرفاً به لایک کردن و فالو کردن آن‌ها بسنده نکنید و سعی کنید نظراتی در بخش کامنت پست قرار دهید. سعی کنید از نوشته هایی جذاب و ارزشمند قرار دهید که فرد مورد نظر ترغیب به فالو و یا دیدن تصاویر شما شود. سعی کنید در پست های افرادی که فالوور زیادی دارند نظرات ثبت کنید و به تعامل با دیگران بپردازید تا دامنه افراد بیشتری را برای جذب فالوور داشته باشید.

دوستان خود را فالو (دنبال) کنید

افرادی که می‌شناسید دنبال کنید. در اینستاگرام قابلتی وجود دارد که می‌توانید دوستان فیس بوکی و لیست مخاطبین خود را دنبال کنید. با این کار اعلانی برای دوستان شما ارسال خواهد شد که ممکن است آن‌ها شما را فالو کنند.همچنین سعی کنید از دیگر شبکه‌های اجتماعی برای افزایش فالوور در اینستاگرام غافل نشوید.

استفاده از هشتگ

شما با استفاده از هشتگ‌های محبوب در اینستاگرام می‌توانید تعداد بازدید پست‌های خود را بالا ببرید. با استفاده از هشتگ‌ها کسانی که به دنبال پست هایی با مضامین خاصی هستند می‌توانند دسترسی سریع‌تری داشته باشند. توجه داشته باشید که با زدن هشتگ میزان فالوور شما چند برابر نخواهد شد اما بی‌تاثیر در افزایش فالوور هم نیست. همچنین به خاطر داشته باشید که شما برای هر پست تنها می‌توانید از ۳۰ هشتگ استفاده کنید پس در استفاده از آن سؤاستفاده نکنید.

به طور منظم و در زمان مناسب پست منتشر کنید

سعی کنید به طور منظم پست منتشر کنید تا در ذهن مخاطبان و فالوورهایتان به فراموشی سپرده نشوید و همچنین می‌توانید تعداد لایک‌های بیشتری کسب کنید. سعی کنید فواصل زمانی تصاویر و پست‌هایی که منتشر می‌کنید بیشتر از دو روز باشد حتی اگر توانایی این را دارید که در روز بیشتر از یک پست هم منتشر کنید حتماً این کار را انجام بدهید. طبق آخرین آمار بهترین زمان انتشار پست در زمان ۵ صبح است که کاربران معمولاً اولین کاری که بعد از بیدارشدن انجام می‌دهند چک کردن گوشی است.

تصاویر و مدیا با کیفیت منتشر کنید

باید تصاویر و مدیا شما طوری باشد که کاربر را مجذوب خود کند به این فکر کنید که کاربر وقت خود، که گرانبهاترین و ارزشمندترین چیزی است که در اختیار شما قرار می‌دهد پس سعی کنید اگر خودتان عکاس تصاویر هستید از تکنیک های عکاسی بهرمند شده و تصاویر با کیفیت خلق کنید.
شما می‌توانید از نرم افزارهای ویرایش عکس استفاده کنید و به تصاویر جلوه‌های بصری اضافه کنید. سعی کنید پست‌ها به یکدیگر مرتبط باشند و کاربر را دعوت به دیدن دیگر تصاویر صفحه شما کنند.

افزایش فالوور در اینستاگرام

از استوری گذاشتن غافل نشوید

روزانه نزدیک به ۱۰۰ میلیون کاربر فعال در جهان از قابلیت استوری استفاده می‌کنند. با استوری گذاشتن مداوم خود، در صفحه کاربران فعال همیشه دیده شوید. همچنین الگوریتم های اینستاگرام به گونه ای طراحی شده که پست‌های افراد فعال بیشتر در اینستاگرام نمایش داده می‌شود.

از کپشن های مرتبط و جذاب استفاده کنید

برای افزایش فالوور سعی کنید کپشن‌هایی که استفاده می‌کنید مرتبط با تصاویر و مدیای منتشر شده باشند. سعی کنید مختصر و مفید کپشن بنویسید چون تجربه ثابت کرده کپشن‌های طولانی خسته کننده هستند و معمولاً خوانده نشده رها می‌شوند. سعی کنید در کپشن‌ها از کاربران نظرخواهی کنید و با فالوورهایتان در تعامل باشید.

پروفایل خود را تکمیل کنید

برای افزایش فالوور سعی کنید تمام اطلاعات لازم در پروفایل خود از قبیل نام‌کاربری و اسم خود را وارد کنید و همچنین برای پروفایل خود تصویری قرار دهید تا در اولین مواجه کاربران با شما جذب صفحه شما شوند. همچنین برخی از کاربران در bio اطلاعاتی از علایق و مشخصات خود را قرار می‌دهند اگر شما هم تمایل به این کار دارید می‌توانید اطلاعاتی در مورد خود قرار دهید.

در پایان جذب فالوور در اینستاگرام و شبکه‌های مجازی فرآیندی زمان‌بر و طولانی است اما اگر صبر را به همراه نکات کلیدی که گفته شد همراه کنید حتماً موفق خواهید شد.
حتماً سعی کنید با مخاطبان خود در تعامل باشید و به نظرات آن‌ها پاسخ مناسب بدهید، با این کار کاربران به شما و صفحه شما وفادار خواهند بود.سعی کنید مطالبی که در صفحه خود قرار می‌دهید جذاب، آموزنده و کاربر پسند باشند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

لوگو پین شو - ردیابی گوشی

پین‌شو یک نرم‌افزار کاربردی برای ردیابی افراد بدون اینترنت است.
مشاوره و پشتیبانی:
051-4225-6641
0902-4040-897

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.