موانع ردیابی گوشی گمشده

ردیابی گوشی گمشده همیشه کار ساده‌ای نخواهد بود. ممکن است برای یافتن گوشی خود بخواهید هر روشی را امتحان کنید اما توجه کنید که موانعی وجود دارند که اجازه ردیابی را به هیچ نرم افزاری نمی‌دهند. با شناخت درست موانع می‌توانید راه را برای اخاذی افراد فرصت طلب و سودجو ببندید. خودتان می‌توانید در مواقع لازم بهترین ردیابی را انجام داده تا در مدت زمان کمتری گوشی گمشده خود را بیابید.

چگونه فرصت طلبان از ما اخاذی می‌کنند؟ از دست دادن وسایل شخصی ممکن است ما را نگران سازد. اما ازدست دادن وسلیه ای که حاوی اطلاعات مهم زندگی کاری و شخصی ما است باعث ایجاد اضطراب و استرس می‌شود. اضطراب ما را وادار به گرفتن تصمیماتی می‌کند در زمان معمول با دقت بیشتری درباره آن‌ها فکر می‌کردیم. افراد سودجو شمارا ترغیب می‌کنند. آنها مدعی هستند که با راهکار آن‌ها خیلی راحت تر و سریعترگوشی خود را می‌یابید. باید بدانید که تمام این ادعاها با وجود موانعی که در ذیل به آنها پرداختیم ممکن نیست. باهم موانع و مشکلات ردیابی را بخوانیم و مانع از دست رفتن گوشی خود شویم:

موانع سد راه ردیابی گوشی

با وجود بررسی تمام مشکلات پیش آمده در مسیر تولید و ارتقا تمامی نرم افزارها در سراسر جهان همواره موانعی وجود دارد که از جانب توسعه دهنده قابل برطرف کردن نیست. به موانع و مشکلات مسیر ردیابی که در ذیل آمده توجه نمایید. با بررسی تماس های مشتریان و کاربران پین شو و بعداز تحقیق و بررسی نتایج زیر حاصل شده است.

۱- خاموش بودن گوشی

در صورت خاموش بودن گوشی هیچ نرم افزاری قادر به ردیابی نخواهد بود. زمانیکه گوشی خاموش باشد قادر به ارسال اطلاعات نیست. شاید کسی ادعایی مبنی بر پیدا کردن گوشی توسط شماره IMI داشته باشد. توجه کنید که در صورت خاموش بودن گوشی با هیچ روشی نخواهید توانست آن را ردیابی کنید. و گوشی گمشده باقی می‌ماند تا زمانیکه مجددا روشن شود و ارسال اطلاعات به شبکه تلفن همراه را از سربگیرد.

۲- از دسترس خارج بودن گوشی

اگر از نقاط تحت پوشش شبکه‌های تلفن همراه خارج شوید امکان ردیابی گوشی ضعیف می‌شود. همچنین فعال بودن گزینه Airplane mode (حالت هواپیما) نیز مانعی برای ردیابی خواهد بود. شما تنها در صورتی می‌توانید گوشی خود را بیابید که Wifi (شبکه اینترنت بی سیم ) و GPS در گوشی شما بطور همزمان فعال باشد.
در صورت اتصال به شبکه وای فای می‌توانید از طریق برنامه هایی مانند Find My Device در مدیر Gmail گوشی خود را ردیابی کنید

۳- خاموش بودن GPSگوشی

در صورت خاموش بودن GPS هیچ نرم افزاری قادر به ردیابی نخواهد بود. زیرا تنها ازتباط شمابا موقعیت یاب تلفن همراه همان GPS می‌باشد. در واقع این GPS است که می‌تواند اطلاعات موقعیت مکانی را از ماهواره دریافت کرده و به شبکه تلفن همراه ارسال کند. بهتر است همیشه GPS گوشی خود را روشن نگهداری نمایید.

۴- فعال نبودن اینترنت گوشی

در صورت فعال نبودن اینترنت گوشی اکثر نرم افزارهای ردیابی قارد به ردیابی نخواهند بود. اما این قابلیت منحصر بفرد در پین شو باعث شده از تمامی رقبا خود پیشی بگیرد. برای ردیابی گوشی همیشه نرم افزار پین شو را در گوشی خود نصب داشته باشید.

۵- سایر موارد وابسته

در بعضی موارد ممکن است در نقاط داخل شبکه‌های تلفن همراه باشید، اینترنت گوشی هم روشن باشد؛ اما قادر به ردیابی نباشید. نکته مهم این است که تمامی نقاطِ تحت پوشش که دارای اینترنت باشند نیز، سرعت ارسال و دریافت اطلاعات بحد کفایت نیست. در این موارد تنها گزینه برای ردیابی گوشی گمشده پین شو می‌باشد. ضمن اینکه در تمامی نقاط تحت پوشش شبکه‌های موبایل پین شو قادر به ردیابی گوشی شما می‌باشد.

یک مزیت دیگر

شما می‌توانید با نصب پین شو و یکبار خرید در مدت معلوم تعداد بینهایت ردیابی انجام دهید و این ردیابی تنها مختص یک شماره خاص نمی‌باشد. شما می‌توانید بینهایت شماره را به تعداد بینهایت بار ردیابی کنید (با فرض نصب بودن نرم افزار پین شو در تمامی گوشی‌ها).

ما محافظ اطلاعات شما هستیم

نرم افزارهای ردیابی صرفا جهت حفاظت از وسایل شما تعبیه شده‌اند. امنیت عزیزان شما و گوشی شما دغدغه روزمره مهندسین بخش تولید و توسعه نرم افزار پین شو می‌باشد. فرصت را از دست ندهید و برای نصب پین شو به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید.

منبع: تحقیق و بررسی مشکلات اشخاصی که از پشتیبانی پین شو درخواست کمک دارند

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

لوگو پین شو - ردیابی گوشی

پین‌شو یک نرم‌افزار کاربردی برای ردیابی افراد بدون اینترنت است.
مشاوره و پشتیبانی:
051-4225-6641
0902-4040-897

2 دیدگاه در “موانع ردیابی گوشی گمشده

[…] موانع ردیابی گوشی گمشده ۱ روز پیش ندا نعمتی […]

[…] موانع ردیابی گوشی گمشده ۳ هفته پیش ندا نعمتی […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.