ردیابی افراد سالمند در روزهای کرونایی

برای بسیاری از افراد این نگرانی وجود دارد که چطور در روزهایی که آمار بیماری کرونا ویروس روز به روز بیشتر می‌شود از افراد سالمندی که در منزل دارند نگه‌داری کنند و مراقب باشند که به بیماری کرونا مبتلا نشوند.
باتوجه به تحقیقات انجام شده در مورد بیماری کوید۱۹، سالمندان بیشتر از سایر گروه‌های سنی در معرض ابتلای شدید و مرگ ناشی از این بیماری قرار دارند. با توجه به این‌که متوسط سن فوت‌شدگان کرونا در کشور ما نیز بالاتر از سن ۶۰ سال است. با این حال در این مطلب قصد ارائه آمار نداریم اما باید توجه داشت که این بیماری به راحتی می‌تواند افراد سالمند را از پای درآورد. با این حال اگر شما هم در خانه افراد سالمند دارید و نگران آن‌ها هستید در زمانی که بیرون از منزل هستند می‌توانید با ما همراه باشید.

چگونه افراد سالمند را ردیابی کنیم؟

امروزه بسیاری از افراد از گوشی‌های هوشمند استفاده می‌کنند که افراد سالمند هم از جمله این افراد هستند و امکان دارد که با اینترنت آشنایی زیاده نداشته باشند و یا حوصله استفاده از اینترنت را نداشته باشند اما نگران این موضوع نباشید سامانه پین‌شو بدون نیاز به اینترنت قابلیت ردیابی را برای شما فراهم ‌می‌سازد.

کافی است نرم افزار پین‌شو را در گوشی فرد سالمند نصب کنید، تمامی مجوز های مورد نیاز نرم افزار به آن داده شود و شماره فرد را وارد کنید تا بتوانید بدون نیاز به اینترنت فردموردنظر خود را ردیابی کنید.

ویژگی ها سامانه ردیابی پین‌شو

  • ردیابی بدون نیاز به اینترنت
  • ردیابی به واسطه gps
  • ردیابی با ارسال پیام‌کوتاه (SMS)
  • پشتیبانی رایگان
  • قابلیت مخفی سازی نرم افزار
  • طراحی شده متناسب با فرهنگ ایرانی
  • نمایش موقعیت دقیق بواسطه گوگل‌مپ
نرم‌افزار-ردیابی-افراد

با توجه به این که آمار بیماری کرونا رو به پیشرفت است بهتر است با رعایت مسائل بهداشتی مراقب خود و اعضا خانواده مان باشیم با این وجود اگر در شرایطی سالمندان مجبور به خروج از خانه بودن شما می‌توانید با سامانه پین‌شو آن‌ها را ردیابی کنید و از موقعیت آن‌ها با خبر باشید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

لوگو پین شو - ردیابی گوشی

پین‌شو یک نرم‌افزار کاربردی برای ردیابی افراد بدون اینترنت است.
مشاوره و پشتیبانی:
051-4225-6641
0902-4040-897

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *