استفاده از نرم افزار‌های ردیابی مخفیانه

ردیاب‌ها در گذشته با تجهیزات پیچیده‌ای برای انجام عملیات موقعیت‌یابی، تنها در اختیار جامعه افراد نظامی بود. اما با پیشرفت تکنولوژی این ردیاب‌ها جای خود را به نرم افزار‌های ساده با عملکردی بهینه‌تر و قوی‌تر دادند. این مزیت باعث شد تا این فناوری قابل استفاده برای تمامی افراد جامعه باشد. اما هدف ردیاب‌های نرم افزاری، ردیابی مخفیانه است یا آگاهانه؟

نرم افزار ردیابی چیست؟

این گروه از ردیاب‌ها با استفاده از سیستم موقعیت‌یابی جهانی (GPS) قادرند از هر تجهیزات فیزیکی سریع‌تر و آسان‌تر انجام دهند. از دیگر مزایای این نرم افزار‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قابل استفاده در تمامی نقاط جهان
  • دقت بالاتر
  • بدون نیاز به نصب در محلی خاص
  • بدون نیاز به حمل
  • پشتیبانی از تمامی سیستم عامل‌ها
  • دارای امکانات جانبی

مجموعه ویژگی‌های ذکر شده از مهمترین عوامل همگانی شدن این نرم افزار‌ها در بین عموم مردم شده است. در این راستا، نرم افزار‌های قدرتمندتری با خصوصیات مثبت‌تری معرفی شدند. این امر موجب شد تا نرم افزار‌های ردیابی با تجربه کاربری آسان‌تر برای استفاده تمامی افراد جامعه ارائه شوند.

Tracking-software-pinshow
با نصب نرم افزار پین‌شو به راحتی عملیات ردیابی را انجام دهید.

نحوه استفاده از نرم افزار‌های ردیابی

این ردیاب‌ها اپلیکیشن‌هایی برای تمامی سیستم عامل‌ها از جمله اندروید، iOS و تحت وب می‌باشند. برای استفاده از نرم افزا‌ر‌های ردیابی کافیست نسخه مورد نظر را از مرجع‌های معتبر دانلود و نصب کنید.

ردیاب‌های نرم افزاری با اعتبار و مورد تایید مراجع قضایی کشور دارای بالاترین امنیت در حفظ اطلاعات کاربران می‌باشند. به همین منظور تمام خدمات وابسته به این ردیاب‌ها آگاهانه انجام می‌شود. اما منظور از این خدمات چیست؟

ردیابی آگاهانه:

در این روش شخص مقابل آگاهی و اطلاع کامل از فرایند دارد. تمام ردیاب‌های نرم افزاری و سخت افزاری معتبر دارای خدمات آگاهانه و امنیت بسیار بالا هستند.

ردیابی مخفیانه:

در این روش شخص مقابل هیچ اطلاعی از فرایند ندارد. این ردیاب‌ها اغلب دارای مشکلات نرم افزاری و امنیت بسیار پایین در ازای خدمات ناقص و مخفیانه‌ دارند.

متاسفانه به دلیل تقاضای بالا و خدمات ناقص نرم افزار‌های ردیابی مخفیانه، نرم افزار‌های جانبی جهت مخفی کردن عملکرد ردیاب‌های آگاهانه از جانب افراد غیر حرفه‌ای پیشنهاد می‌شود که در ادامه به بررسی این موارد می‌پردازیم.

secret-tracking-with-pinshow
ردیاب پین‌شو برای حفظ امنیت افراد و اطلاعاتشان خدماتی تحت ردیابی مخفیانه ارائه نمی‌دهد.

فلسفه ردیابی مخفیانه

همانطور که در ابتدا گفته شد؛ سر‌آغاز ردیابی در حوزه‌های نظامی بود. این امر باعث شد تا در زمان همگانی شدن ردیاب‌های نرم افزاری، اغلب جامعه این اپلیکیشن‌ها را ارائه دهنده خدمات جاسوسی فرض کنند. فرضیه جاسوسی انتظار خدمات ردیابی مخفیانه را افزایش داد. اما به دلیل غیر اخلاقی بودن و حفظ امنیت اطلاعات تمام افراد جامعه، تنها سودجویان و کلاهبردارن حاضر به ارائه خدمات نه چندان مطلوب ردیابی مخفیانه شده‌اند. ردیاب‌های نرم افزاری در حقیقت برای گروه‌های خاص زیر با رعایت تمام حقوق فردی ارائه شده است:

هدف از ردیابی آگاهانه افراد در گروه‌های بالا، ارتقا امنیت جسمی و روانی افراد در جامعه ‌است. قابل ذکر است که این امر موجب شکل گیری روابط سالم به دلیل ایجاد حس حمایت در فرد مقابل می‌شود. این در حالی است که اگر ردیابی مخفیانه انجام گردد؛ موجب ایجاد سو‌تفاهم و حس شک در ارتباط با سلامت رابطه افراد می‌شود.

پیشنهاد ما به شما، گفتگوی دوستانه و بدون تنش با فرد مقابل به منظور حمایت و حفاظت از سلامت شخص می‌باشد.

establish-a-healthy-relationship-with-pinshow
تشکیل رابطه سالم و امن با کمک ردیاب پین‌شو

آیا روش‌های مخفی سازی، عملکرد ردیاب‌های نرم افزاری را مختل می‌سازد؟

جواب این سوال مثبت می‌باشد. این روش‌ها شامل محدودسازی اعلان‌های نرم افزار و یا نصب اپلیکیشن‌های مخفی‌ساز است. در هر دو روش دسترسی نرم افزار به بخش‌هایی مانند GPS محدود می‌شود؛ که باعث مختل شدن فرایند ردیابی می‌شود.

پین‌شو از مجموعه نرم افزار‌های با خدمات آگاهانه است؛ که حقوق افراد را اولویت خود قرار داده است. به همین دلیل استفاده از روش‌های ذکر شده را به هیچ عنوان پیشنهاد نمی‌کند.

شما عزیزان می‌توانید نرم افزار ردیاب پین‌شو را از طریق لینک زیر با اطمینان و اعتماد کامل از امنیت بالای اطلاعات کاربری خود دانلود و نصب بفرمایید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

لوگو پین شو - ردیابی گوشی

پین‌شو یک نرم‌افزار کاربردی برای ردیابی افراد بدون اینترنت است.
مشاوره و پشتیبانی:
051-4225-6641
0902-4040-897

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.