ردیابی گوشی همسر

خانواده کوچکترین گروهی است که از ابتدای تولد فرد در آن عضو می‌شود. از این رو خانواده مهمترین دارایی یک فرد است. دومین اجتماع و جایگاه قدرتمندی که فرد در طی زندگی خود تجربه خواهد کرد؛ زندگی مشترک است. در واقع اضافه شدن فردی به خلوت ما باعث می‌شود تا رابطه‌ای قدرتمند همانند روابط بین اعضای خانواده شکل گیرد. اگرچه که این رابطه به دلیل نزدیک‌تر بودن افراد به یکدیگر بسیار قوی‌تر است. این امر به دلیل کوچکتر شدن واحد اجتماعی و افزایش مسئولیت فرد اتفاق می‌افتد. در نتیجه شخصی که در این واحد همسر تلقی می‌شود؛ دارای جایگاه و اهمیت بسیار بالاتر است. در دنیای امروزه فراهم کردن آرامش و آسایش زوجین برای یکدیگر، کمی دشوار و غیر ممکن به نظر می‌آید. از این رو تکنولوژی‌ها و فناوری‌های متعددی جهت آسان‌تر کردن این فرآیند معرفی شده‌اند. با ما به منظور بررسی یکی از این تکنولوژی‌ها همراه باشید.

آسایش و آرامش در ازدواج

وجود آرامش و آسایش در جریان زندگی، مهمترین نیاز فرد است. آغاز زندگی مشترک در حقیقت پایه‌های ثبات روان را ایجاد می‌کند. در نتیجه فرد با روانی متمرکز به دنبال حقیقی کردن نه تنها اهداف و آرزوهای خودش بلکه همسرش نیز می‌رود. از این رو در ایران از “ازدواج” به عنوان عامل تکامل و خوشبختی در زندگی یاد می‌شود. دلگرمی که این از رابطه عمیق دریافت خواهد شد؛ باعث افزایش حس امنیت می‌شود. این امر که یک نفر همیشه در کنار و همراه فرد است؛ باعث پیامد‌های مثبت متعددی از جمله موارد زیر می‌شود:

 • تنها نبودن در هنگام مقابله با مشکلات و ناملایمات زندگی
 • حمایت دائمی در موقعیت‌های دشوار زندگی
 • هم‌فکری در زمان تصمیم‌گیری‌ها و افزایش احتمال انتخاب تصمیم درست
 • کاهش احتمال ابتلا به افسردگی
 • افزایش دیدگاه و سطح فکری در اجتماع
 • موفقیت در دیگر گروه‌های اجتماع
Comfort-and-serenity-in-marriage

تثبیت آسایش و آرامش در ازدواج

زندگی مشترک مملو از چالش و ناملایمت‌ها است که با روحیه جنجگویانه زوجین می‌تواند تبدیل به خاطرات خوش شود. امروزه همگسیختگی ساختار این نهاد جامعه که بنیادی‌ترین ساختار در بحث اعتماد و صمیمت است؛ بسیار رایج شده است. ایجاد نکردن بستری برای حمایت شریک زندگی پس از گذشت مدت زمانی از ازدواج، می‌تواند پیامد غیرقابل جبرانی داشته باشد. آخرین مرحله این پیامد‌ها که هم اکنون در بیشتر نقاط ایران تبدیل به اولین مرحله شده است؛ طلاق و جدایی است. قابل ذکر است که طلاق و جدایی در دو نوع حقوقی و احساسی صورت می‌گیرد. در هر دو نوع طلاق تمام مواردی که باعث احساس خوش در فرد شده است؛ از او گرفته خواهد شد. در نتیجه پیامد‌ها بعد از طلاق بسیار تلخ و جبران ناپذیر خواهد بود.

بیشترین علت جدایی پس از ازدواج، راضی نبودن طرفین به دلیل کمبود حس حمایت است. مهمترین عاملی که ازدواج را نسبت به تنهایی متمایز میکند؛ دریافت حمایت شخصی است که در تمام لحظات و شرایط زندگی با ما همراه است. با توجه به درگیری‌های زندگی و نبود زمان کافی جهت اختصاص دادن به همسر، تجربه و دریافت حس حمایت در بین زوجین بسیار سخت شده است.

How-to-have-peace-and-comfort-after-marriage

ایجاد حس حمایت و امنیت در ازدواج

ایجاد حس حمایت و امنیت در خانواده حتی در صورت نداشتن فرزند، امر بسیار مهمی است. این حس باید در عمق روان ایجاد شود. تشکیل پایه‌های این احساس در دنیای پر مشغله امروزه بسیار سخت است.

در شرایط کنونی، زوجین برای داشتن زندگی مطلوب تصور دارند؛ که باید ساعات بیشتری کار کنند. در بیشتر موارد اغلب زوجین در این مورد، فرآیند درستی را در پیش گرفته‌اند. اما این فرآیند در مدت زمان کوتاهی موجب کاهش حس رضایت و خوشنودی زوجین می‌شود. با گذشت مدت زمان بیشتر از ازدواج، حس تنهایی در زندگی مشترک به آرامی بیشتر می‌شود. این میزان دوری تا جایی پیش خواهد رفت؛ که طلاق عاطفی اولین پیامد آن خواهد بود. اما همانطور که پیشتر گفته‌ایم؛ شرایط به گونه‌ای است که این فرآیند باید ادامه داشته باشد. در نتیجه باید اقداماتی در جهت ساده کردن ایجاد حس امنیت و حمایت با وجود نبود زمان کافی انجام شود.

provide-security

پین شو ابزاری جهت ایجاد حس حمایت و امنیت بین زوجین

از راه‌های عشق ورزیدن؛ اهمیت دادن به یکدیگر است. وقت گذاشتن برای یکدیگر، راه مناسب‌تری برای بروز و انتقال احساسات مثبت است. اما در اغلب موارد که زوجین دور از یکدیگر هستند؛ امکان وقت گذاشتن کمی دشوار است. پین شو یک ردیاب نرم افزاری قابل نصب در گوشی‌های هوشمند است؛ که می‌توان تنها با ارسال درخواست ردیابی از موقعیت مکانی همسر خود در یک زمان مشخص با خبر شویم. خدمات ردیابی پین شو به صورت آگاهانه و با اطلاع شخص مقابل صورت می‌گیرد. تماس گرفتن و پیامک دادن جهت با خبر شدن از موقعیت مکانی شخص مقابل، شاید در نگاه اول نسبت به خدمات پین شو بهتر به نظر آید. اما مزایای پین شو بیشتر از یک ردیابی ساده است:

 • ردیابی آفلاین بدون نیاز به اینترنت
 • ردیابی موقعیت به صورت ماهواره‌ای و با استفاده سیستم موقعیت‌یابی جهانی (GPS)
 • نمایش محدوده با کمترین خطا
 • ردیابی موقعیت تخمینی در صورت در حرکت بودن شخص مقابل
 • نمایش محدوده تخمینی در صورت وجود عوامل مختل کننده (ساختمان بلند، نویز و…)
 • امکان خصوصی سازی نرم افزار
 • نمایش تاریخچه ردیابی‌های اخیر
 • تجربه کاربری آسان

با توجه به ویژگی‌های بالا، در صورتی که شخص مقابل در جلسه کاری، پشت فرمان و یا در هر شرایطی که امکان پاسخ دهی به تماس را نداشته باشد؛ پین شو راه حلی آسان است. همانطور که پیشتر گفتیم با پین شو می‌توان در هر شرایط و زمانی بدون تاییدیه ردیابی در لحظه توسط شخص مقابل، ردیابی را انجام داد. قابل ذکر است که پین شو نسبت به پیامک و یا برقراری تماس بسیار کم هزینه‌تر است. از این رو پین شو گزینه مناسب‌تری برای با خبر شدن از موقعیت مکانی شریک زندگی در لحظه است. همچنین با اطلاع داشتن از موقعیت شخص مقابل می‌توان آن را از خطرات احتمالی نیز محافظت کرد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

لوگو پین شو - ردیابی گوشی

پین‌شو یک نرم‌افزار کاربردی برای ردیابی افراد بدون اینترنت است.
مشاوره و پشتیبانی:
051-4225-6641
0902-4040-897

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.