ردیابی دانش آموزان توسط والدین

کودکان و نوجوانان پایه و اساس امید به زندگی والدین هستند. امروزه پدر و مادر هر کدام سعی دارند تا بهترین محیط رشد در چهارچوب خانواده را برای کودکان خود فراهم نمایند. اما متاسفانه امروزه به دلیل نداشتن زمان کافی، پیگیری و همراهی کودکان در بیرون از خانه بسیار دشوار شده است. در این راستا، در سال‌های اخیر بار‌ها شاهد اخبار تلخ تصادفات و کودک ربایی بوده‌ایم. این حوادث تلخ حتی در صورت نجات کودک باعث پیامد‌های ناگوار و جبران ناپذیر روانی و جسمی برای کودک و والدین شده است. در نتیجه داشتن سیستم ردیابی در فضای گرم خانواده جهت محافظت از کودکان یک امر ضروری است. قابل ذکر است در بیشتر موارد نگرانی والدین برای زمان بازگشت کودکان و نوجوانان از مدرسه یا کلاس‌های اوقات فراغت است. اگر شما نیز سلامت فرزندتان برایتان حائز اهمیت است؛ با ما همراه باشید.

Student-tracking-by-parents

ردیابی کودکان و نوجوانان

امروزه متاسفانه شاهد کاهش سن قربانیان خشونت در فضای بیرون از خانه هستیم. مواردی چون آدم ربایی، خفت گیری، اذیت و آزار برای سنین پایین به هیچ عنوان قابل هضم نیست. در چنین حوادثی، حتی اگر کودک یا نوجوان نجات یابد؛ عواقب بعد از حادثه به مراتب دشوارتر خواهد بود. ترس از جامعه، مشکلات روحی، میل به خودکشی و… آینده تلخ قربانیان کودک و نوجوان خشونت است. تاکنون نهادهای بسیاری با ارائه راه حل‌هایی برای کاهش این حوادث تلاش کرده‌اند. اما در نهایت حفظ امنیت و سلامت کودکان و نوجوانان بستگی به والدین دارد.

در چنین موقعیتی، با توجه به شاغل بودن والدین، ایجاد بستر لازمه کمی دشوار است. این در حالی است که همانطور که گفتیم؛ امروزه روش‌های بسیاری برای سهولت در تضمین امنیت فرزندان توسط والدین معرفی شده است. یکی از بهترین روش‌های پیشنهادی اغلب نهاد‌ها که در بیشتر کشورها کاربرد دارد؛ ردیابی کودکان و نوجوانان است.

Victims-of-child-abduction
برخی از قربانیان بی گناه پرونده‌های کودک ربایی در سال‌های اخیر

نقش ردیابی در امنیت دانش آموزان، کودکان و نوجوانان

ردیابی افراد یکی از قویترین سیستم‌های کنترل و محافظت در چهارچوب خانواده است. با این سیستم می‌توان در هر لحظه و در هر مکان از موقعیت فرزند دلبندتان باخبر شوید. ردیابی پین شو با استفاده از بهترین پارامتر‌های جهان توانسته پاسخگوی مناسبی برای ردیابی در هر موقعیت جغرافیایی باشد. قابل ذکر است که به منظور افزایش دقت و عملکرد فرآیند ردیابی، این پارامترها با حساسیت بسیار زیادی برای پین شو انتخاب و استفاده شده‌اند. در نتیجه با در نظر گرفتن مزایای ردیاب پین شو، دیگر خطرات احتمالی که در کمین دانش آموزان است؛ نگران کننده نخواهد بود.

همچنین از دیدگاه دیگر، فرزند شما با اطلاع داشتن از چنین سیستمی، احساس امنیت بیشتری خواهد کرد. در مقابل نیز آسودگی والدین ناشی از عملکرد سیستم ردبایی موجب ایجاد فضایی بدون تنش، استرس و اضطراب در خانواده خواهد شد.

The-role-of-tracking-in-student-safety

ردیاب نرم افزاری پین شو، همراه و دوست فرزند شما

ردیابی یک فرآیند بسیار حساس است. دقت ردیاب‌ها باید به نحوی باشد که کمترین خطا را داشته باشد. حال زمانی که صحبت از ایجاد فضای امن برای کودکان به وسیله ردیاب‌ها می‌شود؛ حساسیت موضوع بیشتر می‌شود. در واقع ردیاب‌ها وظیفه تامین امنیت بیشتر برای کودکان هستند؛ و در نتیجه عملکرد صحیح آنها حائز اهمیت است. در نتیجه باید در هنگام انتخاب نرم افزار ردیابی مناسب برای والدین و کودکان بیشتر توجه داشت.

مزایا و امکانات ردیاب نرم افزاری پین شو:

 • ردیابی به صورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت
 • ردیابی و نمایش موقعیت به وسیله ماهواره‌های موقعیت‌یابی جهانی
 • نمایش تاریخچه ردیابی‌های اخیر
 • نمایش موقعیت مکانی فرد با کمترین خطای ممکن
 • نمایش تخمینی موقعیت ردیابی شده به واسطه دایره
 • تنظیم کردن ردیابی فقط توسط اشخاص خاص
 • قابلیت شخصی سازی
 • طراحی کاربری بسیار آسان
 • امکان مخفی سازی نرم افزار
 • قابل استفاده برای تمام افراد
 • قابل استفاده در هر زمان و موقعیت جغرافیایی
Student-tracking-with-pinshow

سلامت روانی کودکان و نوجوانان

پیشرفت تکنولوژی در سال اخیر توانسته در هر سنی مخاطب خودش جذب کند. شبکات اجتماعی که ساده ترین فناوری نرم افزاری در گوشی هوشمند است؛ در کنار تمام نکات منفی‌اش، باعث افزایش هوش اجتماعی (EQ) در کودکان و نوجوانان شده است. این امر موجب شده است تا کودکان بیشتر اتفاقات پیرامون خود را درک کنند. از این رو استفاده از هر سیستمی جهت افزایش امنیت کودک و نوجوان نیازمند توضیح به شرایط به آنها است. توضیح شرایط از سوء تفاهم‌ها جلوگیری می‌کند و باعث حس اعتماد بیشتر فرزندتان به شما می‌شود. پیشنهاد می‌شود به منظور حفظ روحیه، از اجبار خودداری کنید. قابل تاکید است که علت استفاده از سیستم امنیتی ردیابی در خانواده باید حتما در فضای بدون تنش و با آرامش شرح داده شود. پس از توضیح دلایل لزوم وجود ردیاب، می‌توانید نحوه استفاده از نرم افزار را برای خانواده خود توضیح دهید.

Mental-health-of-children-and-adolescents

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

لوگو پین شو - ردیابی گوشی

پین‌شو یک نرم‌افزار کاربردی برای ردیابی افراد بدون اینترنت است.
مشاوره و پشتیبانی:
051-4225-6641
0902-4040-897

2 دیدگاه در “ردیابی دانش آموزان توسط والدین

سلام ممنون از مطلبتان. چطور میتوانم ازپینشو برای ردیابی فرزندم استفاده کنم.
به تجهیزات خاصی نیاز دارد؟

سلام نگار عزیز،
احتراما با دانلود و نصب پین شو روی گوشی خودتان و کودک عزیزتان می‌توانید در هر مکان و زمانی، او را ردیابی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.