چرا ردیابی انجام نمی‌شود؟

پین شو یک نرم افزار آفلاین کاربردی برای گوشی‌های هوشمند است که به واسطه آن می‌توان اشخاص و یا وسایل نقلیه را ردیابی کرد. همچنین به دلیل طراحی کاربری بسیار آسان می‌توان از پین شو برای ردیابی خردسالان و سالمندان و بیماران نیز استفاده کرد. برای استفاده از پین شو کافی است که نرم افزار را پس از دانلود بر روی گوشی خود و شخص مقابل نصب کنید. سایر امکانات و ویژگی‌های منحصر به فرد این نرم افزار به شرح زیر است:

 • امکان ردیابی در هر زمان و موقعیت جغرافیایی
 • موقعیت‌یابی آفلاین و بدون نیاز به اینترنت
 • نمایش موقعیت به وسیله سامانه موقعیت‌یاب جهانی
 • نمایش تاریخچه ردیابی‌های انجام شده
 • نمایش دقیق‌ترین موقعیت مکانی
 • نمایش تخمینی موقعیت در صورت مختل شدن عملکرد نرم افزار توسط عوامل خارجی
 • قابلیت شخصی سازی کردن عملکرد نرم افزار
Tracking-with-pinshow

عملکرد نرم افزار پین شو

برای ردیابی از طریق پین شو، نیاز است که این نرم افزار بر روی هر دو دستگاه مبداء و مقصد نصب شود. پس از نصب، فرآیند موقعیت‌یابی با ارسال پیامک حاوی کد آغاز می‌شود. سپس موقعیت مکانی در نقشه جهانی پین شو قابل مشاهده است. این فرآیند تنها با ارسال درخواست از طریق ضربه زدن بر روی آیکون پین در نرم افزار پین شو به آسانی قابل انجام است.

در برخی شرایط ردیابی دستگاه امکان پذیر نیست که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت:

خاموش بودن گوشی

همانطور که پیشتر اشاره کرده‌ایم؛ برای ردیابی بایستی پیامک حاوی کد بین دو دستگاه تبادل شود. در واقع این پیامک مانند مجوزی است که باید توسط نرم افزار پین شو تایید شود. اما در صورت خاموش بودن گوشی یا دستگاه مربوطه، عملکرد نرم افزار پین شو متوقف خواهد شد. در نتیجه نه تنها مجوزی تایید نمی‌شود؛ بلکه دستگاه مذکور نیز قادر به ارسال پیامک نیست.

Track-the-phone-turned-off

فعال نبودن سیم کارت پیش فرض

در هنگام ثبت نام در پین شو، شماره همراهی برای ارسال پیامک ثبت می‌شود. در صورتی که سیم کارت پیش فرضی که با آن ثبت نام کرده اید؛ در دستگاه مبدا و مقصد به هر دلیل تعویض و یا غیر فعال شده باشد؛ امکان ردیابی وجود ندارد. قابل ذکر است که با تعویض سیم کارت پیش فرض و تصحیح شماره همراه ثبت شده در پین شو می‌توانید این مشکل را حل نمایید.

نصب نبودن نرم افزار پین شو

ردیابی با پین شو زمانی محقق خواهد شد؛ که بر روی هر دو دستگاه مبداء و مقصد نرم افزار نصب باشد. در صورتی که بر روی دستگاه مقصد نرم افزار نصب نباشد؛ مجوز حاوی کد تایید نخواهد شد. در واقع این کد از جانب دستگاه مبداء به عنوان مجوز درخواست ردیابی به دستگاه مقصد ارسال می‌شود. سپس این درخواست باید در گوشی مقصد تایید و کد مربوطه به دستگاه مبداء ارسال شود. حال اگر نرم افزار نصب نباشد این مراحل به درستی انجام نخواهد شد.

صادر نکردن مجوز دسترسی ردیابی در دستگاه مقصد

نرم افزار پین شو به منظور محافظت از اطلاعات کاربران خود، قابلیت شخصی سازی را فراهم کرده است. با این قابلیت می‌توان مشخص کرد که چه کسانی می‌توانند شما را ردیابی کنند. اگر برای دستگاه مبداء مجوز ردیابی از جانب دستگاه مقصد صادر نشده باشد؛ امکان ردیابی وجود ندارد.

برای صادر کردن مجوز کافی است مراحل زیر را طی کنید:

 • نرم افزار پین شو را اجرا کنید.
 • گزینه منو را انتخاب نمایید.
 • وارد بخش “افراد مجاز به ردیابی شما” شوید.
 • گزینه “قابل ردیابی برای همه” را فعال نمایید.

قابل ذکر است که در صورت تمایل نداشتن به صادر کردن مجوز برای همه، می‌توانید در بخش “افراد مجاز به ردیابی شما” تنها افراد مجاز مورد نظر خود را به لیست اضافه نمایید.

گوشی‌های هوشمند هواوی سری Y5P به بالا

از سال ۲۰۱۹ گوگل به دلیل قرار گرفتن نام هواوی در لیست ممنوعیت وزارت بازرگانی ایالات متحده، این شرکت را تحریم کرده است. این تحریمات گوگل شامل قطع سرویس‌های خدمات نرم افزاریش به گوشی‌های هوشمند ۲۰۲۰ هواوی است. در نتیجه هواوی تنها می‌تواند از نسخه متن باز اندروید استفاده کند.

در این راستا قابل یاد آوری است که نقشه جهانی پین شو از گوگل مپ است. در نتیجه در هنگام ردیابی با گوشی‌های ۲۰۲۰ به بعد هواوی، پیامک حاوی کد ارسال خواهد شد. اما به دلیل تحریمات گوگل، امکان نمایش موقعیت مکانی ردیابی شده؛ وجود ندارد. در نتیجه امکان ردیابی در گوشی‌های هوشمند هواوی از سری Y5P به بعد وجود ندارد.

فعال نبودن اشتراک ویژه پین شو

پین شو برای تمام مراحل فرآیند ردیابی هزینه را پرداخت می‌کند. در نتیجه امکان در اختیار گذاشتن آن به صورت رایگان وجود ندارد. اما برای اطمینان و راحتی کاربران خود، امکان ۲ بار تست رایگان را فراهم کرده است. کاربران می‌توانند با تست نرم افزار، عملکرد، دقت و سرعت ردیابی را بسنجند. سپس با تایید موارد ذکر شده؛ می‌توانید با اطمینان بیشتری اشتراک ویژه پین شو را خریداری فرمایید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

لوگو پین شو - ردیابی گوشی

پین‌شو یک نرم‌افزار کاربردی برای ردیابی افراد بدون اینترنت است.
مشاوره و پشتیبانی:
051-4225-6641
0902-4040-897

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.