پین شو ردیابی آفلاین گوشی موبایل

موافقت نامه

بسمه تعالی

براي استفاده از نرم افزار پین‌شو شرايط و قوانینی در نظر گرفته شده که اين قوانين، موافقتنامه ای ميان ما و شما خواهد بود، لذا با توجه به اهميت رعايت هريک از آنها، انتظار مي رود متن ذيل را به دقت مطالعه نماييد:
دراین موافقت نامه که بین کاربر و شرکت (طلایه داران ارتباطات هوشمند آینده) که زین پس به اختصار طاها نامیده می شود منعقد می گردد کاربر موظف به رعایت موارد ذیل می باشد:

 1. کاربر نمی تواند اقداماتی انجام دهد که مغایر حقوق معنوی شرکت است. تمام حقوق معنوی نرم افزار متعلق به شرکت طاها می باشد.
 2. در صورت واگذاری گوشی موبایل، مسئولیت و عواقب استفاده نادرست از نرم افزار بر عهده کاربر خواهد بود و مسئولیت پاسخگوییمراجع ذیصلاح برعهده شرکت نمی باشد.
 3. کاربر در صورت عدم پرداخت هزینه اشتراک از ادامه استفاده از نرم افزار محروم خواهد شد وحق هر گونه اعتراض را از فرد سلب می نماید.
 4. کاربر با اصل این که از قوانین و مقررات جزایی مربوط به جرایم رایانه ای اطلاع و آگاهی کافی دارد را از نرم افزار استفاده می‌کند.
 5. اين اپلیکیشن موبایل يک سرويس عمومي است که با تأييد کاربر در اختيار وي قرار مي گيرد و صرفاً جهت ردیابی اعضای خانواده جهت حفظ امنیت مورد استفاده قرار مي گيرد.
 6. شرکت هرگونه اعلام نقص را در انجام نرم افزار مورد استفاده توسط کاربر را پیگیری و مقدور است رفع اشکال خواهد نمود.
 7. عدم کارکرد نرم افزار ممکن است به خاطر عواملی خارج از اختیار شرکت باشد در این صورت شرکت مسئولیتی در زمینه عدم کارکرد نرم افزار نخواهد داشت.
 8. اين شرکت هيچ تعهدي نسبت به ايرادات مرتبط با عدم آنتن دهي، GPS و قطعي اپراتور هاي تلفن همراه و شبکه موبايلي زير ساخت کشور، در هر يک از بسترهاي پيامکي و يا اينترنت را ندارند.
 9. در صورت تخلف کاربر، تمامي حساب هاي کاربري متعلق به وي بدون اعلام قبلي مسدود و حذف خواهند شد.
 10. مسئولين شرکت طاها ، تمامي تلاش خود جهت حفظ و صيانت از اطلاعات شما را بعمل خواهند آورد وليکن چنانچه به دليل سهل انگاري فرد در حفظ اطلاعات، اطلاعات شما توسط شخص ثالثي مورد سوء استفاده قرار گيرد ، سامانه مسئوليتي در قبال آن نخواهد داشت.
 11. نرم افزار باید با رضايت کاملِ شخصي صاحب موبایل بر روي دستگاه وي نصب مي شود.

دانلود رایگان برنامه ردیابی شماره موبایل پین شو

دانلود رایگان برنامه ردیابی گوشی اندروید پین شو