ردیابی گوشی با پین شو

پرسش‌های متداول

در صورت بروز هرگونه مشکل با واحد پشتیبانی در تماس باشید :
تلفن : 05143215000 | 09024040897
ایمیل : Support{@}pinshow[.]ir

پین شو برای ردیابی گوشی مرود نظر، باید در گوشی شخص مورد نظر نصب شده باشد، و پس از نصب و دادن دسترسی های لازم می توانید در موبایل خود موقعیت شخص مورد نظر خود را ردیابی کنید!
برای آموزش کار با پین شو کافیست ویدیو زیر را در آپارات ببینید!

بلی، نرم افزار قابلیت مخفی سازی را نیز دارد، که در منو اصلی نیز می توانید آیکون نرم افزار را پنهان کنید، و با تماس با شماره "0123" پین شو نمایان می شود.

از آنجایی که پین شو بدون اینترنت کار می کند برای ردیابی گوشی مورد نظر بایستی یک پیامک کد شده برای شخص مقابل ارسال شود. برای مخفی سازی آن پیامک ارسالی شما می توانید از نرم افزار جانبی go sms pro استفاده کنید تا پیامک شما مخفی شود. در ویدیو زیر می توانید نحوه مخفی سازی پیامک را نیز مشاهده کنید.

خیر، فقط در دستگاه مبدا که قصد ردیابی را دارد نگارش ویژه خریداری شود.

گاها ممکن است این مشکل رخ دهد اما جای نگرانی نیست با پشتیبانی تماس بگیرید و با اعلام چهار رقم آخر شماره کارت، پس از بررسی پرداخت شما، اشتراک ویژه برای شما فعال می شود.

تلفن : 05143215000 | 09024040897
ایمیل : Support{@}pinshow[.]ir

رفع مشکل ردیابی پین شو

از آنجایی که نرم افزار به علت تحریم در گوگل پلی منتشر نشده است و همچنین برای ردیابی موقعیت پین شو نیازمند مجوز موقعیت است، ازاین گوگل پلی نصب پین شو ممانعت می کند ،
برای راهنمای نصب کافیست ویدیو زیر را در آپارات ببینید! راهنما نصب پین شو

خیر، همچین چیزی غیر قابل اجراست، البته که شرکت های ایرانسل و همراه اول از موقعیت سیم کارت های فعال خود به طور تقریبی آگاهی دارند!

دانلود رایگان برنامه ردیابی شماره موبایل پین شو

دانلود رایگان برنامه ردیابی گوشی اندروید پین شو