ردیابی گوشی با پین شو

پرسش‌های متداول

در صورت بروز هرگونه مشکل با واحد پشتیبانی در تماس باشید :
تلفن : 05142256641 | 09024040897
ایمیل : Support{@}pinshow[.]ir

پین شو برای ردیابی گوشی مرود نظر، باید در گوشی شخص مورد نظر نصب شده باشد، و پس از نصب و دادن دسترسی های لازم می توانید در موبایل خود موقعیت شخص مورد نظر خود را ردیابی کنید!
برای آموزش کار با پین شو کافیست ویدیو زیر را در آپارات ببینید!

رفع مشکل ردیابی پین شو

جهت بررسی پرداخت خود از منو اصلی نرم‌‌افزار تاریخچه خرید‌ها بررسی بفرماید اگر در لیست تاریخچه خریدها نبود، با پشتیبانی تماس بگیرید و با اعلام چهار رقم آخر شماره کارت، پس از بررسی پرداخت شما، اشتراک ویژه برای شما فعال می شود.

تلفن : 05142256641 | 09024040897
ایمیل : Support{@}pinshow[.]ir

در حال حاضر در اندروید 9 به بالا چنین امکانی وجود ندارد. اما در اندروید 9 به پایین می‌توانید آیکان نرم‌افزار را مخفی کنید، برای انجام اینکار در منوی اصلی نیز می توانید آیکون نرم افزار را پنهان کنید، و با تماس با شماره "0123" پین شو نمایان می شود.

از آنجایی که پین شو بدون اینترنت کار می کند برای ردیابی گوشی مورد نظر بایستی یک پیامک کد شده برای شخص مقابل ارسال شود. برای مخفی سازی آن پیامک ارسالی شما می توانید از نرم افزار جانبی go sms pro استفاده کنید تا پیامک شما مخفی شود. در ویدیو زیر می توانید نحوه مخفی سازی پیامک را نیز مشاهده کنید.

پس از ردیابی موقعیت در داخل یک دایره نمایش داده می‌شود این بدان معناست که کاربر احتمال دارد در هر کجای این دایره باشد. هرچه شعاع دایره کمتر باشد دقت ردیابی بالاتر خواهد بود

نمایش موقعیت در نقشه ردیابی موقعیت به صورت ماهواره ای

خیر، فقط در دستگاه مبدا که قصد ردیابی را دارد نگارش ویژه خریداری شود.

خیر، همچین چیزی غیر قابل اجراست، البته که شرکت های ایرانسل و همراه اول از موقعیت سیم کارت های فعال خود به طور تقریبی آگاهی دارند!

در حال حاضر هیچ نسخه رسمی از پین‌شو برای سیستم عامل iOS در دسترس نیست.

دانلود رایگان برنامه ردیابی شماره موبایل پین شو

دانلود رایگان برنامه ردیابی گوشی اندروید پین شو